اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

مزایای شرکت در اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد

پژوهشگران گرامی با ثبت نام و شرکت در این همایش علاوه بر ارتقای سطح دانش خویش و به اشتراک قرارگذاشتن یافته های علمی خود از ویژگی ها و مزایای منحصر بفردی بهره مند خواهند شد. جهت مشاهده این مزایا به متن اصلی خبر در ادامه مطلب، مراجعه بفرمایید...


ادامه مطلب1396/04/27

پرداخت هزینه همایش جهت ارسال گواهینامه و تاییدیه مقالات از طریق درگاه پرداخت آنلاین

به اطلاع آن دسته از پژوهشگران عزیز که مقاله آنها مورد تایید دبیرخانه همایش قرار گرفته است می رساند تا 48 ساعت آینده درگاه پرداخت آنلاین برقرار خواهد شد و می توانند وجه موبوط به همایش را از درگاه پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی واریز نمایند.
هزینه های شرکت در همایش بصورت حضوری و غیر حضوری در بخش هزینه ها درج شده است.
لطفا دقت نمایید که به بخش خدمات رفته و پس از انتخاب گزینه مورد نظر، هزینه مندرج شده در بخش خدمات را از طریق پنل کاربری ثبت نموده و پرداخت آنلاین انجام دهند.
پس از واریز وجه بصورت درگاه اینترنتی و تاییدیه از سوی دبیرخانه، گواهینامه بلافاصله پست پیشتاز خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است جهت تسهیل در دریافت گواهینامه، آدرس پستی خود را در بخش مشحصات کاربری بصورت دقیق وارد نمایید.
با تشکر
دبیرخانه همایش


ادامه مطلب1396/04/13

حمایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان از اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد

بر اساس هماهنگی های انجام شده، دکتر آرین ساطعی، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان حمایت رسمی آن واحد دانشگاهی را از اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد(با رویکرد اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی) اعلام نمودند.


ادامه مطلب1396/04/12

داوری زود هنگام و اعلام نتایج مقالات حداکثر 5 روزه ، جهت تسهیل در روند بهبود رزومه پژوهشگران عزیز در مصاحبه دکترا

جهت نسهیل در روند بهبود رزومه پژوهشگران عزیز در مصاحبه دکترا، دبیرخانه همایش با همکاری کمیته علمی، داوری مقالات و اعلام نتایج را حداکثر در 5 روز انجام خواهد داد.
لذل پژوهشگرانی که در چند روز آینده قصد شرکت در مصاحبه علمی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی را دارند، می توانند در اسرع وقت مقالات را ارسال نموده تا با داوری زودتر از موعد و ارسال گواهینامه همایش، نسبت به بهبود رزومه علمی و تخصصی خود اقدام نمایند.
با تشکر
دبیر اجرایی همایش
دکتر اکبرپور


ادامه مطلب1396/04/12

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر