اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

واریز وجه ثبت نام همایش جهت ارسال پکیج همایش (گواهینامه همایش، سی دی کتابچه الکترونیک مقالات همایش)

به اطلاع آن دسته از پژوهشگرانی که تا کنون هزینه مربوط به شرکت در همایش را واریز ننموده اند می رسانند، جهت دریافت پکیج همایش که شامل گواهینامه همایش و همچنین سی دی کتابچه الکترونیک مقالات همایش می باشد، در اسرع وقت وجه مربوطه را واریز نموده تا در مراحل ارسال پکیج همایش دچار مشکل نشوند.
لازم به ذکر است که تا چند روز آتی گواهینامه و سی دی کتابچه الکترونیک مقالات همایش آماده و به آدرس پستی پژوهشگران محترم ارسال می گردد و بالتبع آن، ظرف مدت چند روز، مقالات همایش در پایگاه های سیویلیکا، ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) ، پایگاه SID (پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی) و همچنین پایگاه اطلاعات کنفرانسهای کشور (سیمپوزیا) درج و نمایه خواهد شد.


ادامه مطلب1396/07/28

مهلت ارسال مقالات تمدید شد

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 14 مهرماه 1396 تمدید شد.

نظر به درخواست دانشجویان و پژوهشگران گرامی، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 14 مهرماه 1396 تمدید گردیده است.


ادامه مطلب1396/06/24

مزایای شرکت در اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد

پژوهشگران گرامی با ثبت نام و شرکت در این همایش علاوه بر ارتقای سطح دانش خویش و به اشتراک قرارگذاشتن یافته های علمی خود از ویژگی ها و مزایای منحصر بفردی بهره مند خواهند شد. جهت مشاهده این مزایا به متن اصلی خبر در ادامه مطلب، مراجعه بفرمایید...


ادامه مطلب1396/04/27

پرداخت هزینه همایش جهت ارسال گواهینامه و تاییدیه مقالات از طریق درگاه پرداخت آنلاین

به اطلاع آن دسته از پژوهشگران عزیز که مقاله آنها مورد تایید دبیرخانه همایش قرار گرفته است می رساند تا 48 ساعت آینده درگاه پرداخت آنلاین برقرار خواهد شد و می توانند وجه موبوط به همایش را از درگاه پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی واریز نمایند.
هزینه های شرکت در همایش بصورت حضوری و غیر حضوری در بخش هزینه ها درج شده است.
لطفا دقت نمایید که به بخش خدمات رفته و پس از انتخاب گزینه مورد نظر، هزینه مندرج شده در بخش خدمات را از طریق پنل کاربری ثبت نموده و پرداخت آنلاین انجام دهند.
پس از واریز وجه بصورت درگاه اینترنتی و تاییدیه از سوی دبیرخانه، گواهینامه بلافاصله پست پیشتاز خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است جهت تسهیل در دریافت گواهینامه، آدرس پستی خود را در بخش مشحصات کاربری بصورت دقیق وارد نمایید.
با تشکر
دبیرخانه همایش


ادامه مطلب1396/04/13

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر